Груповий фітнес для чоловіків

Чоловік в фітнес клубі повинен ходити до тренажерного залу, а жінка на групові фітнес тренування! – приклад помилкового стереотипного мислення.

Підхід до тренувань вже давно змінився, ще 20-30 років тому, і сьогодні маємо велику кількість фітнес-програм, які заслуговують на увагу.

В послугах, які пропонують фітнес-центри, безліч модних сучасних аеробних, силових, змішаних, інтервальних та функціональних групових класів. Вони корисні і для жінок, і для чоловіків. А ще вони цікаві своєю енергійністю, різноманітністю, заряджають гарним настроєм, дають можливість спілкуватися з однодумцями, і точно не просто «пострибати-потанцювати», як помилково думають деякі чоловіки.

Існують класи для профілактики захворювань, поліпшення здоров'я, зміцнення м'язів, для тренування витривалості, для тренування різних фізичних якостей.  

Навіщо всі вони потрібні? Бо кожна людина має рухатися, а останні роки нас накрило великою хвилею гіподинамії.

Все частіше чуємо: болить спина або коліно, ниє шия, немає енергії або бажання щось робити, набрав зайву вагу, не можу піднятися по сходах… Треба рухатися. Поступово, потрохи, збільшуючи навантаження, пробуючи нові види фізичної активності. Треба ставити собі мету, планувати фізичну активність, долучати друзів та близьких! Найголовніше та найскладніше - регулярність.

Групові тренування під музику в компанії друзів приносять велике задоволення, а отже підтримують мотивацію на високому рівні. Задоволення від тренувань та соціальна відповідальність перед тренером та колегами по фітнесу не дадуть вам можливості пропусками заняття.

За дослідженнями норвезьких вчених чоловіки середнього віку з високим рівнем холестерину мають більший ризик серцевого нападу вперше, ніж жінки середнього віку з таким же захворюванням. Хоча, безумовно, підтримувати здоровий рівень холестерину важливо для всіх, але для чоловіків це ще один привід долучитися до групових занять.

А ще ми помітили, що чоловікам на групових заняттях дуже подобається додаткове обладнання. Тому зверніть увагу на заняття зі штангами, гантелями, амортизаторами, м’ячами (фітболами, медболами), гирями, підвісним обладнанням (TRX, наприклад), платформами для балансу.

Не секрет, що чоловіки більше за жінок страждають від негнучкості та зменшення діапазону рухів суглобів, особливо з віком. Нажаль, стрейчинг, йога та пілатес не завжди на першому місці  в фітнес тренуванні чоловіків і не витримують конкуренції у порівнянні з серцево-судинними та силовими тренуваннями.

Чоловіками треба спробувати на собі програми mind body. Вони допоможуть звернути увагу на дихання, відчуття свого тіла, відновити спритність, силу, баланс, покращити поставу, зменшити стрес